Kaip prižiūrėti priaugintus plaukus?

 

Taigi, Jūs jau nusprendėte prisiauginti plaukus arba tiesiog suintrigavo sužinoti daugiau apie juos. Šiame straipsnyje būtent ir atskleisime visas priaugintų plaukų paslaptis. Natūralūsprieza plaukai turi būti prižiūrimi tinkamai norint pratęsti jų nešiojimo laiką. Už juos moterys moka didelius pinigus, tad mūsų tikslas – padėti suprasti, kokia jiems priežiūra reikalinga bei kaip elgtis su jais.

Pradėkime nuo šampūnų: būtinai naudokite švelnius šampūnus ir kondicionierius,  netaupykite ant kokybės. Nepažeiskite savo priaugintų plaukų bandant pigius šampūnus. Esame matę net ant poros šampūnų, kurie kainavo gana brangiai, užrašą, jog jie paspartina kapsulių atsiklijavimą. Jei jūs pastebite, jog priaugintos sruogos krenta greičiau nei turėtų, pasitikrinkite savo šampūną. Apsilankius pas savo plaukų meistrę, ji iškritusias sruogas vėl priaugins. Patartina naudoti nekoncionuojantį šampūną. Specializuotose parduotuvėse yra pirkti  specialiai priaugintiems plaukams šampūnai ir kondicionieriai.  Galvos plovimas turi prasidėti nuo iššukuojamų plaukų.  Šampūną tepti atskiedus vandeniu. Jei pastebite, jog galvą niežti, keiskite šampūną. Dažnai šampūnai skirti priaugintiems plaukams labai išsausina galvos odą, tad jei oda ir taip sausesnė, nesikankinkite, plaukite su savo įprastu šampūnu, nes kitaip beprotiškai gali niežtėti odą. Tik šampūnas negali būti su jokiais aliejais, jie minkština kapsules. Taip pat reikia labai gerai išskalauti šampūną, kad nesukeltų jokio odos dirginimo.

Kaukes, kondicionierius, balzamus netepti ant plaukų šaknų. Jie gali suminkštinti kapsules. Tepti reikia ~10cm.  nuo šaknų. Galvos odai, plaukų šaknims yra skirta ampules ir kt.  Kaukės tepamos išplovus šampūną ir nusausinus plaukus. Tada kaukę reikia laikyti 5-20min. ir išskalauti. Plaukai nusausinami prieš kaukę yra tam, jog atsivertų plaukų žvyneliai ir kaukė geriau įsigertų į patį plauką.

Skaityti Daugiau