Blakstienų priauginimas Klaipėdoje

 

„Klientai visada nustemba, kaip gražiai priaugintos blakstienos įrėmina, išryškina akis, be jokio tušo, ir tai eyelash44natūraliai skatina jų pačių pasitikėjimą. Ar tu būtum studentas su aktyvia socialine veikla, ar mama su milijonu rūpesčių, ar verslininkė, tai yra tie klientai, kurie nuolatos sugrįžta pasigražinti savo blakstienas, kadangi priauginamos blakstienos jiems suteikia komfortą, pasitikėjimą ir nepakartojamą žavesį. Blakstienų priauginimas Klaipėdoje  šiandien populiari procedūra, moterims suteikianti laisvę“,  – Vaida, blakstienų priauginimo meistrė. 

Su priaugintomis blakstienomis, jaučiuosi tokia žavi. Nuostabiai natūralios ir žavingos blakstienos yra vis dar naujausia mada, kuri čia pasiliks ilgam, seniau tuo galėjo džiaugtis tik superžvaigždės, dabar blakstienų priauginimas lepina jau kelerius metus.“,- „Kerinčio stiliaus“ klientė.

Priaugintos blakstienos leis jaustis natūraliai ir neapsunkinant savų blakstienų, yra atsparios vandeniui ir nepakenks jūsų blakstienoms.

Taigi, kokie yra priauginamų blakstienų privalumai?

 • Prabangi atpalaiduojanti procedūra, kuri duoda puikius ir greitai pastebimus rezultatus.
 • Laiko taupymas – daugiau nebereikės ryte stovėti prie veidrodžio ir bandyti išryškinti savo blakstienas.
 • Atrodo natūraliai ir neapsunkina savų blakstienų.
 • Blakstienos yra atsparios vandeniui.
 • Naudojami tik patikrinti ir patvirtinti produktai.
 • Puikiai tinka, kas turi plonas blakstienas, kurioms reikia blakstienų apimties ir storumo, o toms kas turi trumpas, puikiai pailgins ir užries.
 • Kuo daugiau išraiškingos blakstienos, tuo daugiau Jums suteiks seksualumo, temperamento ir žavumo!!!

Priauginimo procedūra

Priauginamos blakstienos yra parenkamos pagal kiekvienos klientės pageidavimus. Su skirtingo ilgio bei riestumo blakstienomis klientė galės išgauti norimą efektą, nuo itin natūralaus iki itin efektingo.

Blakstienų priauginimas nėra nemaloni ar skausminga procedūra. Dažnai klientės gali pailsėti ar net pamiegoti. Pincetu viena priauginama blakstiena yra priklijuojama prie vienos natūralios blakstienos. Tai yra kruopštus ir  atidus darbas. Visa priauginimo procedūra užtrunka apie 1 valandą 30min., kadangi atliekant procedūrą pas gerą specialistą, jis skiria tam daugiau laiko, kad darbas būtų atliktas itin kokybiškai ir blakstienos būtų tankios. Visos procedūros metu klientė negali atmerkti akių, kad nepatektų naudojami klijai.

Blakstienų korekcija reikalinga kas 3-4 savaites, priklausomai nuo klientės blakstienų augimo ciklo.

Procedūra atliekama su WYWA" blakstienomis.

Klasikinis arba volume (2D-8D) priauginimas

Mūsų grožio studijoje kosmetologė Jums atliks klasikinį arba volume priauginimas. Kuo jie skiriasi? Klasikinis blakstienų priauginimas - tai, kai viena blakstiena yra klijuojama ant jūsų vienos blakstienos. Tokiu blakstienų priauginimu mes išryškiname jūsų natūralias blakstienas, suteikdamos joms norimą ilgį, riestumą, storį.

Volume, vadinamasis 2D-8D priauginimas, tai kai nuo dviejų iki aštuonių blakstienų yra priauginama ant jūsų vienos blakstienos. Tai naujausia blakstienų priauginimo technologija, kuri suteikia išskirtinę apimtį blakstienų. Galima padaryti labai tankias blakstienas. Priauginimo metu gali būti priauginama iki 800vnt. blakstienų. Volume priauginimui yra naudojamos specialios blakstienos, kurios yra labai lengvutės ir ant vienos blakstienos gali būti klijuojamos iki 8 vnt. blakstienų.

volume

Audinės kailio blakstienų priauginimas

Audinės (Norkos) kailio blakstienos sukuria itin išraiškingų, ryškių blakstienų efektą, jos suteikia didelę apimtį, ilgį, efektingą riestumą. Su šiomis blakstienomis Jūs tikrai liksite pastebėta! Audinės kailio blakstienų priauginimas – didelio kruopštumo reikalaujanti procedūra, kurios rezultatas matysis jau iškart. Priaugintos blakstienos atrodo natūraliai, nesukelia alergijos, kadangi jos pagamintos iš natūralaus pluošto, tad labiau primena natūralias blakstienas savo struktūra, visiškai nesivelia, ilgesnį laiką išlieka, gražiai laikosi.

Anksčiau audinės kailio blakstienas galėjo prisiauginti tik užsienio modeliai, superžvaigždės, tačiau dabar tai lengvai prieinama ir kiekvienai „Kerinčio Stiliaus“ klientei.

Audinės kailio blakstienų pliusai:

 • Yra daug ryškesnės;
 • Tinka toms, kurios nori sodrių blakstienų;
 • Nebijo drėgmės bei šilumos
 • Yra ilgesnės bei turinčios nepakartojamą išlenkimą.

Šilkinių blakstienų priauginimas

Šios blakstienos puikiai pabrėžia natūralias blakstienas bei išryškina akis. Jos yra pagamintos iš specialių mikropoliesterio siūlų – yra panašios į natūralų kliento plauką. Šilkinės blakstienos pasižymi savo lankstumu, tuo suteikdamos didžiausią komfortą klientui, nesukeldamos jokių alerginių reakcijų. Šios blakstienos yra itin lengvos. Jei norite natūralių, lengvų, minkštų blakstienų – jos puikiui Jums tiks. Šios blakstienos nebijo šilumos, drėgmės. Tai – tarsi Jūs užsiaugintumėte savo natūralias blakstienas!!!

Blakstienų priauginimas Klaipėda, Taikos pr 4A "Kerintis Stilius"