Plaukų priauginimas Klaipėdoje

 

Greitas gyvenimo ritmas, noras būti madingai verčia moteris dažniau keistis. Tačiau greitai pakeisti lengva tik rūbus, avalynę, tačiau, norint pakeisti greitai šukuoseną, nėra labai priaugi1lengva. Ypač jei iš trumpų plaukų norisi ilgų. Tad grožio industrija ėmusi ieškoti, kaip greitai pailginti plaukus, netrukus rado itin gerą būdą. Ir tai – plaukų priauginimas Klaipėdoje. Mes priauginame plaukus net trimis būdais: 

PRIAUGINIMAS KERATINU: 

Kapsulės yra prilydomos prie natūralių plaukų sruogos specialiomis žnyplėmis. Kai keratinas suminkštėja, prie plaukų sujungimo vietoje susidaro nedidelės keratino kapsulės. Jos visiškai nesimato, nesijaučia šukuojant ir jaučiasi lyg natūralūs plaukai. Korekcija reikalinga kas 4-6 mėnesius (priklauso nuo Jūsų plaukų augimo ciklo). Ši plaukų priauginimo procedūra nėra labai kenksminga, kadangi yra naudojamas ITALIŠKAS keratinas ir proteinas. 

PRIAUGINIMAS ŽIEDELIAIS: 
Plaukai yra priauginami žiedeliais. Jie yra suspaudžiami žnyplėmis ir taip plaukų sruogelė užsifiksuoja. Šis priauginimo būdas visiškai nekenkia, nėra karščio, tačiau plaukų nešiojimo terminas yra trumpesnis, plaukai dažniau išsslenka, kapsulės yra labiau matomos, didesnės nei keratino ar ICE EXTENSION. 

ICE EXTENSION: 
Priauginami plaukai yra priklijuojami klijais. Nėra žalojami termiškai, nėra naudojamis karštis. Priauginimui yra naudojami palaidi plaukai. Tai vadinamas ispaniškasis priauginimo būdas. 

Priežiūra: Prižiūrėti priaugintus plaukus yra labai paprasta –  lyg natūralius. Yra tik keletas išimčių. Patariama naudoti šampūną, kondicionierių, specialiai skirtus priaugintiems plaukams, taip pat naudoti natūralių šerių plaukų šukas. Tai nėra būtina, tačiau daugelis specialistų pataria. Galima naudoti visas plaukų formavimo priemones, tačiau nepatartina velti, šiaušti plaukus. Visada miegokite tik su sausais plaukais. Negalima užmigti su šlapiais, jie blogai sukris, susivels. Geriau prieš miegant, deginantis, priaugintus plaukus supinti į kasą, taip daugiau apsaugosite nuo UV bei vėlimosi. Natūralius plaukus galima dažyti, sukti.

Plaukai: Kerintis stilius"  atstovauja  „WYWA“ plaukais profesionaliam priauginimui. 100% aukščiausios kokybės (Virgin Remy) natūralūs žmogaus plaukai. Plaukai priauginimui rinkti vieno donoro,  plaukų storis nesiskiria, kadangi yra nuo vieno donoro, niekada nėra buvę chemiškai prieš tai apdoroti, neapdirbti jokiomis cheminėmis medžiagomis, kurios nusiplauna nešiojimo metu. Plaukai yra du kartus atrinkti (plaukų galai yra stori bei sveiki). Plaukai yra nukirpti pagal plaukų augimo kryptį (Remy) , su plauko kutikule  ir viso proceso metu yra laikomi pagal jų augimo kyptį. Tokie plaukai nesišiaušia, nesivelia. Plaukų nešiojimo laikas iki 2 m. 

Jokio plaukų vėlimosi, jokio slinkimo ir jokių kitų staigmenų, - mes tai garantuojame.

Siūlome platų spalvų pasirinkimo asortimentą. Plaukų sruogelės pagamintos su itališku keratinu, priauginti plaukai neslenka, puikiai nešiojasi, lengvai formuojamos kapsulės, nešiojimo metu kapsulė lieka nepakitusi.

Europietiški plaukai yra artimiausi mūsų plauko struktūrai. Nėra stori, sunkūs, nesiskirs nuo natūralių. Kiniški, braziliški, indiški yra pigesni, jie yra stori ir net nepanašūs į mūsų plaukus. Kokybė jų yra mažesnė. Tad tikrai tikimės susitikti su Jumis ir Jus padaryti dar gražesnes.

Norime Jums palinkėti, rinkitės meistrus itin atsakingai, nes priaugintus plaukus Jūs nešiosite ilgai, o jei jie bus blogos kokybės ar blogai atliktas darbas, Jus tai erzins kiekvieną dieną. Lauksime Jūsų , kur pasitiksime Jus su puikia nuotaika ir kavos puodeliu! 

Priauginamų plaukų ilgis: nuo 45 cm iki 65 cm., svoris: 1 gr.

 

Taip pat ir parduodame plaukus priauginimui. Jei reikės, prašom kreipkitės. Galimos nuolaidos didesniems kiekiams. 

 

Plaukų priauginimas Klaipėdoje, Taikos pr. Kerintis Stilius”